ÜYE GİRİŞİ

Sağlık Mezunlarına Asistanslık Hizmetleri

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Türkiye Sağlık Mezunları Platformu, üyelerinin her konuda danışmanlık ihtiyaçlarına cevap verebilen nitelikte bir yapıdır. Bu yapı, sağlık mezunlarına eğitimden turizme, sağlıktan gayrimenkule, finanstan yatırıma kadar çeşitli konularda tarafların karşılıklı fayda sağlayacağı ve işbirliği yapabilecekleri bir anlayışla danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye Sağlık Mezunları Platformu danışmanları ile iletişime geçerek 7 gün 24 saat 50 ülkeden üye ile bağlantı kurabileceğiniz bir kulübün ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz.


TÜRKİYE'DE TEDAVİ HİZMETLERİ

Türkiye’de son teknoloji ile donatılmış sağlık kuruluşlarında, iyi yetişmiş doktorlar tarafından her branşta tedavi yapılabilmektedir. Yurtdışından Türkiye’ye tedavi olmak için gelen kişi en uygun sağlık kuruluşa ve doktora yönlendirilebilmektedir. Türkiye Sağlık Mezunları Platformu üyelerinin partnerliği ve işbirliği ile dünyanın herhangi bir noktasından Türkiye’ye tedavi olmak için gelen kişilerin tedavi süreçleri itinayla takip edilir.


 • portfolio

  Neden Türkiye'de Tedavi

  Dünya ülkeleri artık Türkiye’yi yeni sağlık ortağı ve yükselen medikal turizm merkezi olarak tanıyor. Türkiye, sahip olduğu medikal kaynaklarını, sağlıkta yetişmiş insan gücünü ve ileri teknoloji olanaklarını birleştirerek, sağlık turistine kaliteli ve ucuz turizm paketleri sunmaktadır.

 • portfolio

  Sağlık Hizmetlerinde Danışmanlık

  Sağlık mezunlarının Türkiye ile gerçekleştirmeyi arzu ettiği her projede asistanlık hizmeti ve temsilcilik görevi yürütülmektedir. Sağlık mezunları ile işbirliği konuları şu şekilde sıralanabilir;

 • portfolio

  Tedavi Hizmetleri Asistanslığı

  Türkiye’de dünyanın dört bir yanından gelen sağlık turistlerine doğru tedavi planı sunma misyonu ile Kaliteli, modern ve son teknoloji olanaklar sağlanmaktadır.

 • Türkiye'de Sağlık Sektörü

  Türkiye'de Sağlık Sektörü

 • Tedaviler

  Türkiye'de Tedavi Hizmetleri

 • Türkiye'de Sağlık Turizmi Rehberi

  Türkiye'de Sağlık Turizmi Rehberi

 • DİĞER ASİSTANLIK HİZMETLERİ

 • portfolio

  Eğitim Danışmanlığı

  Türkiye Sağlık Mezunları platformunu kullanabilmek için üyelik şarttır. Bu platform sadece Türkiye Sağlık Mezunları için oluşturulmuş bir platformdur.

 • portfolio

  Yatırım Danışmanlığı

  Platform üyeleri Türkiye’deki özellikle sağlık alanındaki en son gelişmeleri takip edebilir, bilgi, haber ve duyurulara erişebilir. Ayrıca Türkiye’deki yatırım fırsatları, eğitim imkanları gibi farklı başlıklardaki bilgilere erişebilir.

 • portfolio

  Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı

  Türkiye’deki gayrimenkul yatırımlarınızda sizlere danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Türkiye’de gayrimenkul almak isteyen sağlık mezunlarına yasal bilgilendirmeler yapılır...